“Hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun düsündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.Çünkü;herseyden önce işimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Belki de başarımızın sebebi bu.Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Tüm ekibimiz işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

Bahane degil çözüm üretiyoruz.

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmaya ekonomik ve hızlı bir şekilde ürünleri ulaştırırken elbette sorun yaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemediğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz
Bağlı bulunduğunuz sektörde, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

Sweet Cup® Team